آقایان افزایش فروش را برای مد سفارشی و اوت کوتور ایجاد می کند (25-2024)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

 

آقایان افزایش فروش را برای مد سفارشی و اوت کوتور  ایجاد می کند

لباس‌های عجیب و غریب در نتفلیکس باعث افزایش علاقه به سبک‌های عجیب و غریب شیک شده است.

 

 

 

پارچه های ابریشمی و توید، خیاطی‌های دست دوز و ساعت‌های گران قیمت - خریداران به‌طور فزاینده‌ای به دنبال تقلید از سبک قدیمی پول‌دار انگلیسی هستند که در سریال پرطرفدار نت‌فلیکس گای ریچی، آقایان، به تصویر کشیده شده است.

 

چگونگی ترجمه لباس‌های عجیب و غریبی که توسط شخصیت‌های کاپر اشراف تبدیل به گانگستر شده است به زندگی واقعی بحث‌های زیادی را در فضای آنلاین برانگیخته است، از لباس مخملی قرمز سوزی گلس با بازی کایا اسکودلاریو تا تئو جیمز در نقش ادی هورنیمن در سه فیلم. تکه توید و برادرش فردی با بازی دنیل اینگز در لباس مرغ پردار.

 

 

 

 

پینترست افزایش عبارات جستجویی مانند «زیبایی تئو جیمز»، «کلاه تخت»، «لباس کاپشن تویید» و «ساعت‌های قدیمی» را در یک هفته پس از انتشار این نمایش گزارش کرده است. Asos راهنمای نحوه بازسازی استایل نمایش با استفاده از لباس‌هایش را راه‌اندازی کرده است، در حالی که Henry Poole & Co خیاط Savile Row با نتفلیکس در زمینه دکمه‌های سر دست و روسری ابریشمی همکاری کرده است.

 

 

 

 

 

 

برندهای معرفی شده در این سری می گویند که شاهد افزایش فروش قابل توجهی بوده اند. Cordings of Piccadilly گفت که «تأثیر واقعاً مثبتی» داشته است، با کت و شلوار شلوار Wincanton که جولی ریچاردسون در نقش لیدی سابرینا پوشیده بود، و کت Follifoot که توسط فردی اینگز پوشیده بود، اکنون در لیست انتظار قرار دارد. کلر هاگاس، که روسری های چاپ شده را عرضه می کرد، شاهد "جهش در بازدید و فروش وب سایت و مشتریان جدید" بوده است.

 

 

جنتلمن ها به دنبال جذب دال های طبقاتی هستند که توسط افرادی که ارث خانه های روستایی را به ارث می برند، نشان می دهند. اگرچه در سبک امضای ریچی تقویت شده است، اما مخاطبان خارجی از شنیدن این موضوع شگفت زده شده اند که ظاهر سنتی و در عین حال عجیب و غریبی که توسط اشراف انگلیسی در «جنتلمن ها» استفاده می شود چندان از واقعیت دور نیست – و با تجمل آرام فاصله زیادی دارد.

 

 

 

 

 

 

اینگز گفت: «مرد دوست‌داشتنی که دوک واقعی خانه است، وقتی که ما تیراندازی می‌کردیم، او پایین می‌آمد و به اطراف نگاه می‌کرد و با طناب‌های قرمز روشن و پیراهن چک شده آنجا بود – مطمئناً فکر نمی‌کنم چنین چیزی وجود داشته باشد. هر چیزی در آن، از نظر قبیله هورنیمن و آن مد، که بسیار غیر قابل باور است.

 

لولو بونتمپس، طراح لباس این نمایش، گفت که از «پیاده‌روی در لندن یا حومه شهر و مشاهده مردم» الهام گرفته است و افزود که «برندهای عمدتاً بریتانیایی» را انتخاب کرده است.

 

 

 

 

 

«هرکسی که در حومه شهر زندگی می‌کند یا کسی را با ایده های متفاوت و خاص یا فردی با لباس های با ترکیب بندی های متنوع می شناسید؟، با چنین شخصی برخورد کرده است، در حالی که آمریکایی‌ها فکر می‌کنند این مسخره است. این چیزی است که گای به آن علاقه زیادی دارد: هر داستانی، اگرچه برجسته و سبک شده، باید باورپذیر باشد. برای مردم دیدن یک نسخه جالب از این فرضیه که مردمی که در آن دنیا زندگی می کنند چگونه لباس می پوشند هیجان انگیز بود.»

 

 

 

 

 

اینگز گفت که سبک عجیب و غریب شیک شخصیت او "امتیاز نهایی" او را نشان می دهد. ما سعی می‌کردیم این ایده را به کسی بدهیم که پیراهن‌های سنتی اقای روستایی، جامپرهای پشمی و طناب‌های رنگارنگ می‌پوشد، اما آنها را اشتباه می‌پوشد. بنابراین مانند یک کلاه صاف به عقب، یا با جلیقه‌های بیرونی با لباس‌هایش راه بروید. بنابراین یک احساس آزادسازی وجود دارد، "من به نوعی می دانم که این قوانین هستند، اما من واقعاً به لعنتی نمی پردازم."

 

 

 

 

 

او اضافه کرد که با ریچی بر سر میزان زرق و برق شخصیتش - به ویژه کت خز بزرگی که در یک مسابقه بوکس زیرزمینی در قسمت اول پوشیده بود، اختلاف داشت.

 

«احساس من این بود که (فردی) برای آن موقعیت‌ها طوری لباس می‌پوشد که فکر می‌کند مردم باید به نظر برسند و او اشتباه می‌کند ؟  عینک آفتابی بزرگ، کت خز بزرگ، او مثل «من می‌توانم بیایم و با هوی پولوها بنشینم» و گای احساس کرد کمی بیش از حد روی بینی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فردی می‌توانست اسنچ را می‌دید و همان‌طور که بریک تاپ در اسنچ لباس می‌پوشید لباس می‌پوشید، و او اینطور بود که «بریک تاپ آن‌طور لباس نمی‌پوشد»، و من مثل «آره، اما فردی این را نمی‌داند». بنابراین نتیجه آن این است که ما رفتیم و یک کت خز بزرگتر را امتحان کردیم. من در نهایت به راه خود رسیدم

بونتمپس و اینگز توافق کردند که برای یک کارگردان، ریچی به طرز شگفت انگیزی به نحوه لباس پوشیدن شخصیت هایش و اینکه رنگ ها، پارچه ها و سبک روی صفحه نمایش به نظر می رسند علاقه دارد. اینگز می‌گوید: «او خیلی اهمیت می‌دهد، و همچنین چیزهای زیادی در مورد آن می‌داند، بنابراین وقتی صحبت از چیزهایی مانند ساعت و عینک آفتابی به میان می‌آید، از هیچ چیز فرار نمی‌کنید.

 

 

 

 

 

 

Bontemps فکر می کرد برخی از علاقه به لباس ها، که بسیاری از آنها قدیمی هستند، منعکس کننده تمایل فزاینده برای مد دایره ای و دوستدار محیط زیست است. من فکر می‌کنم بسیاری از مردم را خواهید دید که بیشتر کت و شلوار می‌پوشند، بیشتر تلاش می‌کنند، نه صرفاً لباس‌های خیابانی - فکر می‌کنم جنبش جدید در خرید لباس‌های قدیمی و دست دوم، پیدا کردن چیزها و دوخت آنها است

 

The Gentlemen بازتاب دنیای کمیاب ثروت و موقعیت اجدادی است که در یکی از فیلم‌های اخیر به تصویر کشیده شده است که بیشترین بحث را برای حس سبک آن ایجاد کرده است - Saltburn، که همچنین در یک ملک روستایی اتفاق می‌افتد.

 

 

 

 

 

هلن وارنر، دانشیار دانشگاه آنگلیا شرقی که در زمینه مد در فیلم و تلویزیون تحقیق می‌کند، فکر می‌کند که سبک مدون در «جنتلمن‌ها» از طریق رویکرد «ضد مد» داستان «بی‌نظیری‌های نظام طبقاتی بریتانیا» را روایت می‌کند. شخصیت‌ها بی‌زمانی بودن را به جای گرایش‌ها ترجیح می‌دهند، که نشان‌دهنده این امتیاز است که می‌توانند لباس‌های قدیمی بپوشند بدون اینکه در معرض خطر ظاهری ناهنجار باشند.

 

 

 

 

 

به طرز متناقضی، او فکر می‌کند که اشراف بریتانیا ممکن است در نتیجه کاهش استانداردهای زندگی، لحظه‌ای را تجربه کنند. او گفت: "من نمی دانم که آیا این ممکن است پاسخی به افزایش نابرابری ثروت در جامعه ما باشد." او می‌گوید: «در مورد نحوه زندگی آنهایی که قدرت و پول دارند، شیفتگی وجود دارد، زیرا واقعیت مادی آنها با بقیه ما بسیار متفاوت است.»

 

 

 

 

 

سبد خرید