پس از خرید واشی، اکنون Queensmith دامنه ingleandrhode.co.uk را از مدیران دریافت می کند.( 2024 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

کوئینسمیت از ادعای خود مبنی بر اینکه هیچ کاهشی در تجارت ندیده است، حمایت کرده است، زیرا این جواهرساز در حال توسعه برند خود در بریتانیابوده و  اعلام کرده است که یک "خرید استراتژیک" دامنه وب ناموفق Ingle & Rhode را به مبلغ نامشخصی اعلام کرده است.

این به دنبال خرید کسب و کار شکست خورده جواهرات واشی در ماه مه گذشته است که آن را نیز با مبلغی نامشخص خریداری کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این شرکت گفت که خرید اینگلاندرود یک نقطه عطف مهم در تعهد کوئینسمیت به پایداری و شیوه های اخلاقی در صنعت جواهرات است.

Ingle & Rhode را از سال 2007 به عنوان یک نیروی پیشگام در جواهرات اخلاقی توصیف کرد که با گواهینامه B-Corp و تعهد به منبع یابی مسئولانه متمایز شده است.

Ingle & Rhode درهای خود را در اوایل فوریه بسته بود، زیرا تحت تأثیر «تأثیر نامطلوب همه‌گیری، افزایش هزینه‌ها، تشدید رقابت و چالش‌برانگیز بودن بادهای اقتصادی» آسیب دیده بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

سام نوبز، مدیر برند کوئینسمیت، در مورد این خرید گفت: تمرکز Ingle & Rhode بر حلقه‌های نامزدی اخلاقی و جواهرات زیبا با تعهد کوئینسمیت برای سرمایه‌گذاری در پایداری و صنایع دستی استثنایی مطابقت دارد.

"با توجه به قدرت آنلاین و قدرت آنها در چنین جایگاه مشابهی با ما، این خرید ... با ادامه گسترش دیجیتال خود و رشد نام تجاری جواهرات الماس اخلاقی و پایدار خود، شتاب بیشتری را برای ما فراهم می کند."

 

 

 

 

 

 

آخرین خرید در زمان "رشد قوی" برای کوئینسمیت انجام شد که رشد سالانه 33 درصدی را برای سال 2023 گزارش کرد، همراه با رکورد فروش در دو ماه اول سال 2024.

کوئینسمیت پس از خرید Vashi.com از مدیران در سال 2023، گفت که برنامه های رشد آن از طریق گسترش آنلاین، خرده فروشی و ردپای تولیدی خود ادامه می یابد.

این شامل افتتاح یک کارگاه جدید و مرکز طراحی و نوآوری در هاتون گاردن در بهار امسال، همراه با یک حرکت «جامع» استخدام در تمام بخش‌ها است.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید