فروش Stitch Fix که با کاهش کاربران فعال مواجه شده است، همچنان به کاهش ضرر ادامه می دهد ( 2024 )

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

Stitch Fix درآمد خالص حاصل از ادامه فعالیت‌های خود را 330.4 میلیون دلار برای سه ماهه دوم اعلام کرد که کاهش 18 درصدی را نشان می‌دهد، زیرا خدمات اشتراک پوشاک ایالات متحده همچنان تعداد مشتریان فعال را کاهش می‌دهد.

 

 

 

 

 

 

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو گفت که مشتریان فعال ناشی از فعالیت‌های مستمر با کاهش 6 درصدی به 2,805,000 نفر در سه ماهه دیگر رسید. و کاهش 17 درصدی نسبت به سال گذشته. در همین حال، درآمد خالص به ازای هر مشتری فعال ناشی از فعالیت‌های مستمر، طی سه ماه منتهی به 27 ژانویه، 3 درصد کاهش یافت و به 515 دلار رسید.

با این حال، برای سه ماه، زیان خالص به 35.5 میلیون دلار در مقایسه با 65.6 میلیون دلار در دوره سال قبل کاهش یافت.

 

 

 

 

 

Matt Baer، مدیر اجرایی Stitch Fix، گفت: «دیدگاه اصلی Stitch Fix، برای ایجاد راهی آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر برای مردم برای خرید لباس و لوازم جانبی، همچنان مرتبط و قانع‌کننده است.

"تلاش های تغییر ما مبتنی بر تحقق کامل این چشم انداز است و شامل تقویت بنیان شرکت ما و تجسم مجدد تجربه مشتری است. من از پیشرفتی که به آن ادامه می‌دهیم دلگرم هستم و مطمئن هستم که اولویت‌های استراتژیک درستی داریم تا ما را برای ایجاد رشد پایدار و سودآور تنظیم کنیم.»

 

 

 

 

 

 

با نگاهی به آینده، استیچ فیکس گفت که انتظار دارد درآمدهای مالی 2024 از ادامه عملیات بین 1.29 تا 1.32 میلیارد دلار باشد که 18٪ تا 20٪ برای سال کاهش یافته است.

در اواخر آگوست، این شرکت مد خروج خود از بریتانیا را تایید کرد. در ماه ژوئن، این شرکت اعلام کرده بود که در حال بررسی خروج از بازار در سال مالی 2024 است، اما تأیید کرد که در پایان اکتبر همه چیز برای تجارت در بریتانیا به پایان خواهد رسید.

 

سبد خرید