ادوارد انینفول سلطنت ووگ بریتانیا را با 40 ستاره جلد به پایان رساند ( 2024 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

سردبیر پس از شش سال و نیم با پوشش و عکاسی از چهره های سرشانه صنعت مد  لاورن کاکس، سرنا ویلیامز و ویکتوریا بکهام کناره گیری کرد.

 

 

از زمانی که ادوارد انینفول در ژوئن گذشته اعلام کرد که از سمت خود به عنوان سردبیر مجله بریتانیایی ووگ کناره‌گیری می‌کند، طرفداران مد از خود می‌پرسیدند که او چه چیزی را برای انتشار شماره خداحافظی‌اش انتخاب می‌کند.

 

 

 

 

 

روز پنج‌شنبه، انینفول به شایعات پایان داد و سلطنت خود را با شماره‌ای در ماه مارس که نه یک بلکه 40 ستاره جلد از جمله سوپر مدل‌ها نائومی کمپبل و ایمان، ستاره تنیس سرنا ویلیامز، تهیه‌کننده تلویزیونی و مجری برنامه‌های گفتگوی تلویزیونی اپرا وینفری و طراح مد را به پایان رساند. ویکتوریا بکهام

 

همه مدل ها و افراد مشهور  قبلاً در طول شش سال و نیم سردبیری Enninful روی جلد ووگ بریتانیا ظاهر شده است.

 

ویدئویی در صفحه اینستاگرام این مجله نشان می‌دهد که این گروه در یک استودیوی نیویورک گرد هم آمده‌اند تا همزمان توسط عکاس آمریکایی استیون مایزل عکس‌برداری شود. در زیر یک دکل طلایی Vogue (کلمه انگلیسی تقریباً توسط مجموعه بزرگ پوشیده شده است) هر یک از زنان یک لباس ساده سیاه یا سفید می پوشند. روی جلد نوشته شده است: «افسانه ای! 40 آیکون Vogue. 1 عکسبرداری حماسی مشکل نهایی مد.”

 

 

 

 

ادوارد انینفول

 

در نامه خداحافظی سردبیر، انینفول می‌نویسد: " نسخه هفتاد و ششم و آخرین وگ من، شش سال و نیم و بعد از آن، 153 ستاره جلد، از جمله 40 زن افسانه‌ای که در این جلد حضور دارند. این یک سواری خارق‌العاده و یک افتخار مطلق بود."

 

اولین شماره انینفول در دسامبر 2017 به بریتانیای کبیر اختصاص داشت و مدل سیاه پوست و فعال Adwoa Aboah را روی جلد داشت. در یک دایره کامل، آبوا دوباره ظاهر می شود، این بار در کنار مدل سایز بزرگ پالوما السیسر، که قبلاً در آوریل 2023 با عنوان «سوپرهای جدید» در کنار پرشیس لی، یک شماره ویژه با اندازه بزرگ را منتشر کرده بود.

 

 

 

 

 

لی همچنین برای فینال Enninful بازمی گردد که بین جودی کامر بازیگر بریتانیایی و مدل آمبر والتا ظاهر شد. لاورن کاکس، بازیگری که اولین فرد ترنس بود که برای شماره سپتامبر 2019 روی جلد مجله ووگ بریتانیا ظاهر شد، این بار در کنار آنیا تیلور جوی، ستاره کوئینز گامبیت و مدل های ایرینا شایک و سیندی کرافورد، دوباره ظاهر شد.

 

انتصاب انینفول در ووگ بریتانیا او را به اولین مرد و اولین سردبیر سیاه پوست تبدیل کرد که این عنوان را به خود اختصاص داد. او ممکن است دیگر سردبیر نباشد، اما در Condé Nast باقی خواهد ماند تا مشاور خلاق و فرهنگی جهانی Vogue شود.

 

 

 

 

 

 

جودی کامر و ادووا آبوآه.

او در نامه پایانی خود افزود: «من مصمم هستم که از آرایه باورنکردنی صداها در مد و رسانه حمایت کنم و اطمینان حاصل کنم که انفجار انرژی چند سال گذشته را ادامه خواهیم داد.» ما همیشه این را می گوییم، زیرا همیشه باید گفت: هنوز کارهای زیادی باید انجام شود

 

اکنون توجه به این معطوف می شود که جانشین انینفول، روزنامه نگار متولد لندن، چیوما نادی، چه کسی را برای اولین شماره خود در ماه مارس انتخاب خواهد کرد. ننادی به جای سردبیر، عنوان مدیر محتوای سرمقاله را بر عهده می گیرد. او اولین زن سیاه پوستی است که مجله مد برجسته را ویرایش می کند.

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید