ظاهری خیره کننده از هفته مد پاریس (2024)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

خیابان‌های پاریس مانند یک کت واک پولک‌دار می‌درخشیدند، زیرا این شهر بار دیگر میزبان لباس‌های عجیب و غریب خود بود. از 22 ژانویه، نخبگان مد و A-listers به پایتخت فرانسه آمدند و تصویری از ظاهرهای جذاب را به نمایش گذاشتند که همه را بند می آورد.

 

بنابراین، بیایید به برخی از خیره‌کننده‌ترین سبک‌هایی بپردازیم که خیابان‌ها و ردیف‌های اول هفته مد پاریس 2024 را زیبا کرده‌اند:

 

 

 

 

 

 

ریری: ریحانا با لباس سیاه در دیور به میان طرفداران آمد و هنجارهای اوت کوتور را کنار گذاشت تا یک شاهکار مجلل و لاکچری داشته باشد. در زیر، یک لباس ساده میانی نمایان می‌شد که روی آن کلاه بیسبال پوشیده شده بود - خنکی غیررسمی که با شیک‌های مد روز مطابقت دارد. الماس‌های فراوان درام افزوده، ثابت کردن رنگ مشکی و درخشندگی یک روند جاودانه است. با جواهراتی از یک برند ایرانی با نام حسن زاده

 

 

 

 

 

ملکه آوانگارد: زندایا در قلمرو آوانگارد پادشاهی می کند و در نمایشگاه اسکیاپارلی از زرق و برق آینده نگر استقبال کرد. لباس مشکی اسکیاپارلی او دارای یک تاپ یقه‌دار، تزیینات سه‌بعدی که روی آستین‌ها ریخته شده بود، و یک قطار دراماتیک بود که با یک مدل موی براق بچه‌دار تکمیل می‌شد. دیدار مجدد او در ردیف اول با هانتر شفر، همبازی فیلم «Euphoria»، گرما را به صحنه اضافه کرد و لبخندهای آنها حتی از نور خورشید پاریس درخشان تر بود.

 

 

 

 

الهه طبیعت: جنیفر لوپز، با این حال، به یک اسطوره و گل های رز را به معنای واقعی کلمه، در ظاهر شیاپارلی سفارشی خود بویید. ژاکت توقف نمایش، که از 7000 گلبرگ واقعی گل رز «آب داده شده» با «شهد مرغ مگس خوار» (معروف به آب قند) ساخته شده بود، قصیده ای نفس گیر برای طبیعت بود. این قطعه اثیری، همراه با درخشش درخشان لوپز، مظهر یک ملکه واقعی از زرق و برق پایدار است.

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید