کنفرانس و همایش مجله vogue در سال ( 24-2023 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

 

 

VOGUE FORCES OF FASHION 2023: برخوردی الهام بخش از مد و طراحی/نوآوری زیبایی

 

در روز پنج‌شنبه، ۱۹ اکتبر، VOGUE (دفاتر نیویورک) درهای خود را به روی علاقه‌مندان به مد، کارآفرینان و دانشجویانی باز کرد که این شانس را داشته باشند که با گروهی قوی از سخنرانان درگیر و هم صحبت شوند و در صنعت مد و مزایای آن غرق شوند.

 

این رویداد با استقبال نام‌های بزرگی مانند آنا وینتور، مغز متفکر VOGUE، مارک جاکوبز، تامی هیلفیگر، امیلی راتایکوفسکی، لیندا اوانجلیستا، آنی لیبوویتز و غیره روبرو شد.

 

سخنی از تیم VOGUE

تیم VOGUE چیزهای زیادی در مورد رازهای خود برای اجرای بدون مشکل در بزرگترین مجله مد جهان به اشتراک گذاشتند. «استعداد مورد علاقه من همکارانم هستند» جمله ای بود که در ذهن مخاطبان ماندگار شد.

 

برای آنها ( تیم vogue )  ، مهم نیست که چه چیزی در جای دیگر پیدا می کنیم ، آنچه باعث می شود یک فیلم پر ببینیده و پر مخاطب  شود ، داشتن نظر و کامنت های مثبت است ، بنابراین وقتی صحبت از مواد و موضوعات جدید می شود ، آنها به یکدیگر نگاه می کنند و با هم همفکری می کنند  تا دریابند که "چیزی اضافی" که باعث می شود محتوا برجسته شود.

 

 

 راه هدایت صحیح این نظرات این است که به جایی که می توانید به جهانیان ارزش افزوده ای اضافه کنید ، یا همانطور که تیم Vogue می گوید ، "بدانید که شما کدام باربی هستید."

 

تیم دیجیتال VOGUE بینش های مشابهی را به اشتراک می گذارد. آنها توضیح می‌دهند که در نهایت، در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتن نظر شماست و با انجام این کار، شما یک جامعه را پرورش می‌دهید. در آن جامعه، می‌توانید چیزهایی را امتحان کنید و ببینید چه چیزی جواب می‌دهد و چه چیزی نه.

 

 

 

گپ با آنی لیبوویتز

در میان سخنرانان باورنکردنی، شرکت کنندگان این فرصت را داشتند که با آنی لیبوویتز، عکاس مشهور جهان گپ بزنند.

او کار خود را در رولینگ استون در سال 1970 با عکاسی از جان لنون آغاز کرد. به عنوان عکاس اصلی رولینگ استون، کار او به رسمیت شناخته شد. در سال 1983، او به Vanity Fair پیوست و به خاطر عکاسی از منظره اجتماعی خود شناخته شد.

 

لیبوویتز به خاطر پرتره هایش مشهور است اما مد، مناظر و گزارش های شخصی را نیز به تصویر کشیده است. او جوایز و افتخارات متعددی از جمله Ordre des Arts et des Lettres و جایزه ویلیام کلاین را دریافت کرده است. توسط کتابخانه کنگره ایالات متحده به عنوان یک افسانه زنده تعیین شده است. او با سه فرزندش در نیویورک زندگی می کند.

 

آنی جزئیاتی در مورد کار با نام های بزرگ در داخل و خارج از صنعت مد به اشتراک گذاشت. در طول سال‌ها، او حتی در کمپین‌های تبلیغاتی، نگاه فتوژورنالیستی بیشتری به عکس‌های خود آورده است.

 

 

 

 

 

 

او همچنین در مورد رابطه خود با VOGUE بسیار صحبت کرد. او بیان می کند که"من فکر می کنم رابطه من با Vogue به گونه ای است که وقتی آنا [Wintour] از من می خواهد عکس بگیرم ، به اندازه کافی فکر می شود ، و من معمولاً بازی می کنم."

 

کار با ریحانا به دلیل زنی که آنی است و به دنیا تداعی می کند، نقطه برجسته ای در حرفه آنی بود!

 

وقتی از آنی پرسیده شد که اخیراً به دنبال چه کسی است، آنی به وسواس اخیر خود با تیلور سویفت اشاره کرد. من در حال حاضر به نوعی وسواس تیلور سویفت دارم. خیلی تحت تاثیر او قرار گرفتم.» این عکاس همچنین از کار لیزی گاداریو به عنوان عکاس روزنامه نیویورک تایمز تمجید کرد.

 

گفتگو با امیلی راتاجکوفسکییکی دیگر از سخنرانان برجسته، مدل، بازیگر، نویسنده پرفروش و کارآفرین امیلی راتایکوفسکی بود. امیلی که بیشتر به خاطر کارش به عنوان یک مدل و شهرتش به عنوان یک نماد جنسی جهانی شناخته می شود، کتابی به نام «بدن من» منتشر کرد که در آن درباره تجربه خود به عنوان یک زن در این صنعت صحبت می کند.

 

 

 

 

 

 

VOGUE

در VOGUE Forces of Fashion، امیلی بحث عدم وجود حریم خصوصی را که با معروف شدن همراه است، مطرح کرد. او به تجربه اش از عکاسی مداوم اشاره می کند، حتی زمانی که با پسرش است.

 

این مدل همچنین در مورد ظاهر خود در موزیک ویدیوی Blurred Lines صحبت کرد که او را به عنوان یک نماد جنسی تقدیم می کرد. وقتی 21 ساله بودم و با خلاقیت  در موزیک ویدیوها به شهرت رسیدم، مخاطبین من  به دنبال من آمدند، من بسیار سرکش بودم. من می توانم در بدن و روح خود باشم و از آن احساس خوبی داشته باشم،  به من نگویید که یک فمینیست نیستم

 

 

 

 

 

امیلی همچنین رویای خود را برای دیدن و برپایی یک اتحادیه برای مدل ها به اشتراک گذاشت. با توجه به اینکه نمایندگانی که علاقه بیشتری برای خوشحال کردن مشتری دارند تا محافظت از مدل ها، بسیاری از آنها سوء استفاده می کنند.

 

"من نسبت به این موضوع کاملاً هیجان دارم. من نمی توانم اتفاقاتی را که برای زنان جوان در صنعت رخ می دهد، باور کنم. او همچنین در مورد عدم تنوع هنوز در کت واک ها  صحبت کرد. «تنوع به راستی در مورد مدلینگ مد نشده است. بهانه‌های دائمی وجود دارد که چرا مدل‌های مختلف نمی‌توانند در نمایشگاه شرکت کنند

 

 

 

 

 

 

فراخوان مد: یک فرصت در VOGUE

در این پنل، Mark Guiducci و Ignacio Murillo از VOGUE، به همراه مدل Paloma Elsseser، از دو برنده انتخاب مدل VOGUE در اوایل سال جاری، Rania Benchegra و Mars استقبال کردند.

انتخاب بازیگران با بیش از 67 هزار ویدیوی کاربردی شروع شد که منجر به 25 فینالیست شد. هدف یافتن چهره های جدید و تلاش برای گسترش طیف تنوع در Runways بود.

 

برای رانیا، که در مراکش بزرگ شد، آمدن به آمریکا برای همکاری با VOGUE یک رویای بزرگ بود. هدف او استفاده از این فرصت برای کمک به کشورش و قاره آفریقا است. با در نظر گرفتن این موضوع، رانیا می خواهد به آموزش و حمایت از جوانان آفریقایی کمک کند.

 

مدل پاملا السیسر نیز کمی در مورد دختری با منحنی در صنعت مد به اشتراک گذاشت. پاملا می‌گوید: «ای کاش دختران با منحنی بیشتری هم احساس می‌کردند که می‌توانستند ستاره باشند.

 

 

 

 

 

مارک جیکوبز و لیندا اوانجلیستا: برخورد با دوستان قدیمی در VOGUE

مارک جیکوبز و لیندا اوانجلیستا در یک گفتگوی صمیمی و دنج در مورد حرفه این طراح و دوستی خود با آنها صحبت کردند. آنها در مورد دهه 90 صحبت کردند و اینکه واقعاً حفظ یک دوستی مادام العمر در این صنعت چقدر سخت است. لیندا فاش کرد: «من آنقدر کار می‌کردم که آنقدر که فکر می‌کردم مردم اجتماعی نمی‌رفتم یا بیرون نمی‌رفتم.

 

لیندا و مارک همچنین در مورد آنهایی که در راه از دست داده بودند صحبت کردند. من از سال 85 به بعد بود که به صورت بی نهایت وحشناک شروع به فعالیت کردم . من اولین نماینده و همکار خود را به دلیل کمک ها که به من نشد از دست دادم.

 

 

 

 

 

این طراح همچنین کمی در مورد اینکه دیدن مد در حال تکامل و شکستن موانعی که هرگز فکرش را نمی‌کردیم بسیار عالی است صحبت کرد.» یادم می‌آید که به قد دامن نگاه کردم که 2 سال پیش اشتباه تلقی می‌شد... اما این چیزی بود که در آن بسیار خوب بود. ”

 

وقتی از مارک جیکوبز پرسیدند ساختن آن چگونه است، طرف متواضع خود را نشان داد. این یک سوال عجیب است زیرا من هنوز آن را درست نکرده ام ... من هنوز آن را درست می کنم. من هنوز آنجا نیستم. دوست دارم بگویم - هنوز موفق نشده ام.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ماتیو بلزی بوتگا و اتحادیه بین طراحان و صنعتگران

نام بزرگ دیگری که دیدگاه های جدیدی را به ذهن متبادر کرد، متیو بلزی، مدیر خلاق Bottega Veneta بود.

 

او به اشتراک گذاشت که چگونه، در Bottega، مطمئن می شوند که طراحان فرآیند تولید صنعتگران را می دانند و بالعکس. با کنار هم قرار دادن آنها در یک اتاق برای ایجاد قطعات، تیم ها از یکدیگر یاد می گیرند و به بهترین شکل ممکن ادغام می شوند.

 

یک کلمه تشویق از تامی: تجارت یک بازی سخت است

VOGUE Forces of Fashion New York همچنین از طراح و کارآفرین مشهور جهانی تامی هیلفیگر استقبال کرد. او در مورد تجربه‌اش از شروع کسب‌وکار تقریباً بدون پول، ورشکستگی و سپس دوباره روی پا شدن صحبت کرد.

 

 

 

 

 

توصیه ای که باید از سخنرانی او گرفت این بود: 50 درصد را به خلاقیت و 50 درصد را به سازماندهی کسب و کار بدهید و هرگز تسلیم نشوید. این طراح به اشتراک گذاشت که چگونه با وجود اینکه توانست یک خط تولید قوی با شروع تنها 150 دلار ایجاد کند، فقدان دانش او از مدیریت کسب و کار او را به ورشکستگی کشاند. با این حال، او تسلیم نشد و شرکت خود را به مسیر خود بازگرداند.

 

امروز، آنچه را که نمی داند، در دیگران جستجو می کند و خود را با یک تیم قوی و گسترده احاطه می کند. تامی با بیش از 40 سال حضور در بازار، بر اهمیت قوی ماندن و خجالت نکشیدن از درخواست کمک تاکید می کند.

 

 

 

 

او با پیوستن به آرورا جیمز، "هیبت" خود را در شفافیتی که تامی با مخاطبان به اشتراک گذاشت، نشان داد و جنبه آسیب پذیری را نشان داد که واقعاً همه را به وجد آورد! آرورا همچنین اشاره کرد که چگونه CFDA برای او خانواده شد و چگونه به موفقیت او کمک کرد و برای همه فینالیست‌ها آرزوی موفقیت کرد.

 

می‌خواهم از تیم VOGUE به خاطر الهام‌بخشی بسیار و واقعاً زنده نگه داشتن هسته اصلی آنچه «مد است» تشکر کنم! استقبال از من در دفتر آنها باعث شد که با یک تکه کوچک از آنها ترک کنم و من واقعاً معتقدم که دفتر با کمی جادو از همه کسانی که آنجا بودند باقی مانده است! همچنین، یک تشکر بزرگ از Tonne Goodman، که سخنران Fashinnovation Worldwide Talks بوده و من را به آنجا رسانده است!

 

 

 

 

سبد خرید