هر آنچه باید درباره فصل بهار 2024 هفته مد نیویورک بدانید

 

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

 

The Blonds bejewel NYFW با Louboutins و Britney Spears

دیوید و فیلیپ بلوند هنگام طراحی مجموعه بهار 2024 خود به موجودات افسانه ای، "گلادیاتور" و بریتنی اسپیرز به عنوان الهام بخش نگاه کردند. این خط که در آخرین شب هفته با یک موسیقی متن پر از اسپیرز به نمایش گذاشته شد، مملو از لباس‌های کریستالی، لباس‌های بدن و کرست در رنگ‌های مشکی، آبی، طلایی و صورتی بود – که هر کدام با کفش‌های پاشنه بلند سفارشی کریستین لوبوتن جفت شده بودند و باعث تقویت گروه می‌شد. عشق دیرینه به زرق و برق نمایشی همچنین درسی در جامعه داشت، باند فرودگاه و ردیف اول برند مملو از موزه‌ها و حامیان قدیمی از جمله دومینیک جکسون، جیجی گرجوس، دیلان مولوانی و ساحل غربی شانل.

 

روز و هفته مد  و تابستان در پشت صحنه هستند، و مانند ساعت، هفته مد نیویورک بازگشته بود.

 

 

 

 

 

 

 

در حالی که برنامه رسمی شورای طراحان مد آمریکا (CFDA) برای NYFW تا روز جمعه، 8 سپتامبر آغاز نمی شود، جشن ها به طور غیررسمی از همان روز بعد برگزار شد.

 

فصل بهار تابستان 24 تغییرات کمی در برنامه به همراه برخی از جمع و تفریق ها و همچنین سالگردهای مهم به همراه داشت. برندهایی مانند کریستین کوان و تام فورد در طول هفته این کار را نکردند و به جای آن لحظات اروپایی را انتخاب کردند (اولی در پاریس و دومی در میلان، برای اولین نمایشگاه برند پس از کناره گیری خود فورد از برند همنامش).

 

 

 

 

 

 

داستان های مرتبط

رنگ سال پنتون 2024، رنگ سال پنتون، پنتون هلو فاز، هلو، ترند کفش، روند مد، روند، روند رنگ، کفش، مد، کفش بوتگا ونتا

آنچه باید در مورد رنگ سال 2024 پنتون بدانید - و چگونه آن را اکنون بپوشیم

آپارتمان باله، Miu Miu، رقص، باله، روند، آدری هپبورن، امی واینهاوس.

چرا آپارتمان های باله دوباره مد می شوند: تاریخچه و تکامل از رنسانس دهه 1600 تا امروز

مربی، 10 سالگی استوارت وورز، مدیر خلاقیت را در راس آن، با نمایش کت واک و شام جشن گرفت. این نقطه عطف در زمان بسیار مهمی برای این برند است که شرکت مادرش Tapestry ماه گذشته هولدینگ کاپری (ورساچه، جیمی چو، مایکل کورس) را خریداری کرد.

 

 

این نمایش در کتابخانه عمومی نیویورک برگزار شد، یک مکان جدید مورد علاقه برای جمعیت مد این روزها (مارک جیکوبز اکنون در آنجا نمایش می دهد، خارج از برنامه، و Altuzarra نیز مجموعه باند خود را یک بار دیگر در نقطه عطف میدتاون منهتن در این فصل ارائه کرد) . با این حال، این تنها محل برگزاری نیست، زیرا توری برچ مجموعه بهار 24 خود را در مرکز جدید علم، آموزش و نوآوری گیلدر در موزه تاریخ طبیعی آمریکا به نمایش گذاشت.

 

اما بزرگترین بازگشت هفته بدون شک رالف لورن بود. این برند از سپتامبر 2019 طبق برنامه در هفته مد نیویورک نمایش داده نشده بود، و نمایش بهار تابستان 24 آن زرق و برق رنگارنگ را به ارمغان آورد - و کریستی تورلینگتون در کت واک

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید