شورای ملی مد لندن ( 2024 ) و جایزه پاندورا

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

ما خوشحالیم که اعلام کنیم سم اسمیت، خواننده و ترانه سرای انگلیسی، به عنوان یک مبتکر فرهنگی در جوایز مد 2023 (TFA) که توسط پاندورا در روز دوشنبه 4 دسامبر در رویال آلبرت هال لندن برگزار می شود، تجلیل خواهد شد. TFA که توسط BFC سازماندهی شده است، جمع آوری کمک های مالی اولیه برای بنیاد BFC است و نقش مد را در تقاطع فرهنگ و سرگرمی جشن می گیرد، استعدادهای خلاق را برجسته می کند و داستان های سال را در مد از طریق دریچه هدف، برتری و تعریف می کند. خلاقیت

 

 

 

 

 

 

 

 

جایزه مبتکر فرهنگی از یک مبتکر و تصویرساز پیشرو در صنعت سرگرمی تجلیل می‌کند که در طول سال، لحظات مد ویروسی ( مد تو در تو )  را خلق کرده است که تأثیر عمیقی بر صنعت مد و فرهنگ گسترده‌تر داشته است. اسمیت یک هنرمند غیر باینری مشهور در سطح جهانی است که در طول زندگی حرفه ای خود برنده پنج جایزه گرمی، سه جایزه بریت، سه جایزه موسیقی بیلبورد و یک جایزه موسیقی آمریکایی و همچنین یک گلدن گلوب و یک جایزه اسکار شده است. اسمیت برای انتخاب‌های مد جسورانه و روان که باعث ایجاد مکالمات تأثیرگذار در بیان خود، هویت و فراگیری شده است، جایزه دریافت خواهد کرد.

 

 

 

 

 

اسمیت با الهام بخشیدن به افراد برای پذیرش فردیت خود و تمرین پذیرش خود، خود را به عنوان یک پیشرو در مد تثبیت کرده است. در ژانویه 2023، اسمیت چهارمین آلبوم استودیویی خود به نام گلوریا را منتشر کرد و برای تبلیغ و تور آن، آنها به طور مداوم با تعدادی از استعدادهای خلاق موسیقی کار کرده اند تا دیدگاه هنری خود را زنده کنند. در جوایز بریت 2023، اسمیت یک بالون مشکی ( کاپشن خلبانی ) سفارشی لاتکس توسط طراح مستقر در لندن و BFC NEWGEN، HARRI، پوشید. این گروه توجه قابل توجهی را به صورت آنلاین به خود جلب کرد و یکی از ویروسی ترین لحظات مد سال بود.

 

 

 

 

 

 

در فوریه 2023، اسمیت برای شصت و پنجمین دوره جوایز گرمی، یک گروه کاملا قرمز سفارشی والنتینو پوشید، جایی که با خواننده و ترانه سرای ترنس کیم پتراس و درگ کوئین های ویولت چاچکی و گوتمیک روی فرش قرمز ملحق شدند. این یکی از جسورانه‌ترین و جذاب‌ترین ظاهر اسمیت محسوب می‌شود و توانایی منحصربه‌فرد آن‌ها را در تقویت فرهنگ و سبک عجیب و غریب در صحنه جهانی به نمایش می‌گذارد. در حالی که اسمیت اغلب با بزرگ‌ترین نام‌ها و خانه‌های مد همکاری می‌کند، آنها همچنین از کمک و خلاقیت طراحان نوظهور برای ایجاد ظاهری نوآورانه استفاده می‌کنند. اسمیت برای تور گلوریا خود با طراح لندنی و فارغ التحصیل سنترال سنت مارتینز، اد مارلر، همکاری کرد تا یک کرست طلایی تزئین شده برای یکی از ظاهرهای نمایشگاه ایجاد کند. اسمیت همچنین در نمایشگاه های مختلف طراحان بریتانیا اجرا کرده است، از جمله مجموعه AW22 هریس رید (فارغ التحصیل سنت مارتینز مرکزی) در لندن و مجموعه SS24 کریستین کوان (فارغ التحصیل سن مارتینز مرکزی) در پاریس.

 

 

 

 

 

 

کارولین راش، مدیر اجرایی شورای مد بریتانیا: «ما بسیار خوشحالیم که از سم اسمیت با اولین جایزه مبتکر فرهنگی در جوایز مد 2023 تقدیر می کنیم. اسمیت یک مبتکر فرهنگی واقعی است که بدون ترس مرزهای مد و سرگرمی را جابجا کرده و الهام گرفته است. افراد بیشماری در سراسر جهان برای پذیرش خود واقعی خود. انتخاب‌های سبک غیرمعذرت‌آمیز و پیشگامانه اسمیت در سال 2023 بر صنعت حاکم شده است و ما از حمایت مستمر آنها از طراحان بریتانیایی بسیار سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظریم تا در دسامبر با آنها جشن بگیریم."

 

جوایز مد 2023 که توسط پاندورا ارائه می‌شود، جامعه جهانی را در لندن، خانه خلاقیت مد، گرد هم می‌آورد تا رهبران تغییر را تقویت کند، برتری در خلاقیت را جشن بگیرد و از نسل بعدی استعدادهای خلاق حمایت کند

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید