دنیای مد در سال 2024-25

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

پارچه ها و رنگ های سال در فصل 2024 

 

تنوع رنگ و تنوع متریال در پارچه ها و موادی که برای ساخت و تولید محصولات مد مورد تقاضا و استقبال قرار گرفته است بسیار متنوع و از کیفیت متفاوتی تری برخوردار است. رنگ ها و نوع متریال ها هم بسیار متنوع تر و جذاب انتخاب شده است . در 2024 به دلیل استقبال بی از حد مخاطبین از متاورس و دنیای جدید مد این مسیر بسیار با شتاب بیشتری در حال حرکت است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رونمایی از ترندها و محصولات شاخص در سال 2024 و 25 یکی از مهمترین بخش های در هفته های مد است که در حال پی گیری است و برندها با توجه به اهمیت موضوع بیش از پیش در تنوع بخشیدن به این ترندها و موضوعات تلاش دارند . 

 

 

 

 

 

 

 

زیبایی و مرغوبیت و تنوع در رنگ و هماهنگی با روحیات در جوامع مختلف از بخش های بسیار مهم برای برندها در تاکید بر ترندها و پارچه و متریال های مرتبط در سال 2024-25 است . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ترندهای لباس در بخش زنانه در فصل 2024-25 با تنوع رنگی و متریالی و البته از خلاقیت بسیار متفاوتی تری برخوردار است و دیجیتال شده محصولات یکی برجسته ترین موارد در این بخش است که با این حرکت صنعت مد یک گام اساسی برای کاهش ضایعات برداشته و افراد برای انتخاب لباس و مد روز دیگر نیاز به پرو حضوری و خرید مداوم ندارند و به صورت دیجیتال و با آواتار لباسهای خود را انتخاب و خرید می کنند . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید