مدیر عامل جدید استلا مک کارتنی ( 24-2023 )

 

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

آماندین اوهایون مدیرعامل جدید استلا مک کارتنی است
استلا مک کارتنی مدیر عامل جدیدی دارد و آماندین اوهایون از ابتدای ماه آینده به برچسب لوکس متمرکز بر محیط زیست می پیوندد.

او که در لندن مستقر است و به هیئت مدیره شرکت گزارش می دهد، جانشین گابریله مگیو می شود که "تصمیم گرفته است فرصت های دیگری را دنبال کند" و ماه آینده پس از یک دوره انتقال از تجارت خارج می شود.

 

 

 

 

آخرین نقش اوهایون به عنوان مدیر عامل Pronovias بود. اما او همچنین تجربیات لوکس گسترده تری با تمرکز بر بخش زیبایی دارد.

او کار خود را در سال 1998 به عنوان یک مدیر خرده فروشی و رویداد در کریستین لاکروا، نیویورک آغاز کرد. در سال 1999 او به عنوان مدیر محصول Lancôme در پاریس به L'Oréal پیوست و به مدت 18 سال در این گروه ماند و نقش های مختلفی را در زمینه مراقبت از پوست، عطرها و لوازم آرایشی لوکس بر عهده داشت و عمدتاً در بریتانیا کار می کرد. آخرین سمت او مدیر عامل بخش L'Oréal Luxe برای بریتانیا و ایرلند بود.

 

 

 

 

او در سال 2018 لورئال را ترک کرد تا به Pronovias بپیوندد و «در ایجاد نظم و انضباط و سخت‌گیری به شرکت نقش داشت» و در عین حال تعدادی از خریدهای مهم را برای «تقویت رهبری [آن] در صنعت جهانی عروس‌های لوکس» رهبری کرد. او همچنین یک قرارداد مجوز 10 ساله با Vera Wang منعقد کرد و "به طرز ماهرانه ای شرکت را از طریق Covid هدایت کرد"، امسال مدیریت فروش شرکت به Bain Capital را بر عهده گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

کارفرمای جدید او "سوابق قوی رشد سودآور و تحول کسب و کار" او را برجسته کرد و گفت: "در درجه اول رهبری او و مهارت های برندسازی همراه با برتری اجرایی در موفقیت" برندهایی که قبلاً برای آنها کار می کرد بسیار مهم بوده است.

وی افزود که "در نقش جدید خود در استلا مک کارتنی، او بر اساس تعهد دیرینه اش به مد پایدار، به ارتقای مزون و تسریع توسعه آن کمک خواهد کرد."

استلا مک‌کارتنی، بنیان‌گذار و مدیر خلاق برند، از «رهبری و تجربه فراوان مدیرعامل جدیدش در کسب‌وکارها و مناطق جغرافیایی» و همچنین «علاقه او به مد و ارزش‌های اخلاقی عالی» که او را به «شریک بزرگی در تلاش ما برای حمایت از یک پایداری می‌سازد» ستایش کرد. راهی برای موفقیت در کسب و کار.»

 

 

 

 

در همین حال اوهایون اضافه کرد: ما به همراه استلا به تعریف مجدد صنعت و حمایت از نوآوری ادامه خواهیم داد و در عین حال رشد شرکت را با رویکردی آگاهانه که با ارزش های ما طنین انداز است، تسریع خواهیم کرد.

استلا مک کارتنی همچنین از گابریل ماجیو به خاطر کمک هایش به شرکت در چهار سال گذشته تشکر کرد و برای او در تلاش های آینده اش آرزوی موفقیت کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید