Zendaya کمپین نمادین 2004 نائومی کمبل را بازسازی می کند - و سوپرمدل تایید می کند!(24-2023)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

زندایا در حال هدایت نائومی کمبل درونی خود برای ایفای نقش است.

 

این بازیگر 27 ساله یکی از لحظات مدلینگ نمادین کمپل را در حالی که در فرانسه برای هفته مد پاریس در روز دوشنبه، 2 اکتبر به سر می برد، بازسازی کرد. در ویدیویی که توسط استایلیست Zendaya، Law Roach از طریق اینستاگرام منتشر شده است، ستاره سرخوشی در حال ژست گرفتن دیده می شود. در آسانسور در حالی که یک کیف دستی قدیمی Louis Vuitton Theda PM در دست دارید - همان کیفی که کمپبل در کمپین تبلیغاتی بهار/تابستان 2004 خانه مد را مدل سازی کرد.

 

www.yahoo.com/entertainment/zendaya-recreates-naomi-campbell-iconic-112042422.html

 

زندایا حتی تاپ آستین پفی طلایی را که کمپبل برای عکسبرداری پوشیده بود را تکان داد. با این حال، زندایا به جای لباس زیر طلایی، شلوار جین آبی با کمر کم را انتخاب کرد.

 

روچ، 45 ساله، این چرخ فلک رسانه‌های اجتماعی را که شامل عکسی از آگهی برگشتی کمپبل بود، شرح داد: «این دوشنبه بعدازظهر کمی به @Naomi بدهید. "تاپ و کیف از @LouisVuitton SS 2004."

 

 

 

 

 

 

 

 

لحظه‌های مد و ماندگار زندایا را در طول سال‌ها دوباره زنده کنید: از ستاره دیزنی تا نماد فرش قرمز

 

این پست نظر خود کمبل را جلب کرد و او چندین ایموجی قلب قرمز را کامنت کرد. مارک جیکوبز - که در زمان کمپین کمپبل به عنوان مدیر خلاق لویی ویتون خدمت می کرد - نیز اظهار نظر کرد. این طراح در بخش نظرات نوشت: "این فقط روز من را ساخته است." (جاکوبز که اکنون 60 ساله است، در سال 1997 به عنوان مدیر خلاقیت لویی ویتون منصوب شد و تا سال 2014 در این سمت باقی ماند.)

 

زندایا بعد از حضور در کت واک شوی لویی ویتون بهار/تابستان 2024 در روز دوشنبه این ظاهر را به خود گرفت. ستاره Dune با لباسی سفید و شفاف به این رویداد رسید. این شماره چشم نواز دارای یک یقه شیب دار بود که به ساختار زیپ مجهز شده بود. این لباس با بند های زنجیر طلایی و یک قطار آبشاری تکمیل شده بود که زندایا را شبیه یک الهه واقعی می کرد.

 

 

modpooshan.blogfa.com/?

 

زندایا و گتی ایماژ

او را با جواهرات فلزی تزئین کرد. برای جذابیت، او گونه‌های گلگون، ابروهای تیز، لب صورتی و مژه‌های چشمگیر به کار می‌برد. زندایا ظاهر خود را با مانیکور صورتی ظریف تکمیل کرد.

 

داغترین لحظات نائومی کمبل در کت واک در تمام دوران

 

در ماه آوریل، زندایا به عنوان سفیر خانه لویی ویتون معرفی شد. همراه با افشای هیجان انگیز، لویی ویتون از کمپین جدیدی برای تبلیغ کیف نمادین Capucines خود با حضور Zendaya رونمایی کرد. در عکس‌هایی که مرت آلاس و مارکوس پیگوت گرفته‌اند، زندایا از کیف پول محبوبی که در سال 2013 راه اندازی شد و نامش از خیابان نوو-د-کاپوسینس - خیابان پاریس که لویی ویتون اولین فروشگاه خود را در سال 1854 افتتاح کرد- نامگذاری شده است.

 

زندایا اکسسوری ها را با یک لباس کوتاه مشکی تنگ در یک شات و یک مجموعه زیپ دار سفید در عکسی متفاوت تکمیل کرد. برای جذابیت، زندایا قفل‌های طلایی‌اش را گشاد، پایین پشتش می‌پوشید و آرایش شبنم‌آمیزی انجام می‌داد که توسط آنتوانت هیل زنده شد.

 

علاوه بر لویی ویتون، زندایا به عنوان سفیر برند بولگاری در کنار پریانکا چوپرا جوناس و آن هاتاوی فعالیت می کند.

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید