روز وحشتناک برای برند بلمن ( سرقت بزرگ در بلمن ) (24-2023)

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

مجموعه Balmain قبل از نمایشگاه مد پاریس سرقت شد
اولیویه روستینگ، مدیر خلاق این شرکت، در حساب اینستاگرام خود گفت که دزدها با بیش از 50 مورد از مجموعه جدید برند مد لوکس فرانسوی Balmain، تنها 10 روز قبل از نمایش هفته مد پاریس آن را کنار گذاشته اند.

 

 

 

 


این طراح 38 ساله اواخر روز شنبه در پستی گفت: "راننده ما با ما تماس گرفت و گفت که مورد حمله گروهی قرار گرفته است. بیش از 50 مورد سرقت شده است."

وی گفت که راننده که "سالم و سالم" بود، در حال انتقال کالا با کامیونی بود که از فرودگاه به سمت مقر بالمین در حرکت بود که سرقت رخ داد، وی افزود: صبح شنبه در سایت بالمین بود که راننده تماس گرفت.

 

 

 

 

Rousteing می‌گوید: "من و تیمم بسیار سخت کار کرده‌ایم. ما حتی شبانه روز سخت‌تر کار خواهیم کرد، درست مانند تامین‌کنندگانمان، اما این بسیار بی‌احترامی است. من می‌خواستم این را با شما به اشتراک بگذارم تا هرگز چیزی را بدیهی نگیرید." گفت که از سال 2011 مدیر خلاق Balmain بوده است.

Rousteing با ترکیب هیپ هاپ و استقبال از تنوع، صنعت را تکان داده و دنیای مد لوکس را "دموکراتیزه" کرده و آن را برای جوانان قابل ارتباط تر کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

او به خاطر سوق دادن برند به قلمرو جدید، همکاری با افراد مشهوری مانند کیم کارداشیان و شرکت در فرش قرمز از جمله جشنواره فیلم کن مشهور است.

شوی Balmain که در سال 2016 توسط صندوق سرمایه گذاری قطری Mayhoola خریداری شد، برای هفته مد لباس های آماده زنانه در پایتخت فرانسه در 27 سپتامبر برنامه ریزی شده است. پاریس.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبد خرید