Boss برای راه‌اندازی وسایل سواری با Bold Equestrian سوار اسب می‌شود (2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

Boss برای  راه‌اندازی وسایل سواری با Bold Equestrian سوار اسب می‌شود

ما برندهای زیادی را دیده‌ایم که لینک‌های ورزشی را جعل می‌کنند، اما این یکی بسیار جالب است. هوگو باس در حال حرکت به دنیای سوارکاری است.

 

 

خانه مد آلمانی Boss Equestrian، یک خط پوشاک ممتاز مخصوص ورزش را در ابتدا برای پاییز و زمستان 2023 راه اندازی می کند.

 

این مجموعه که توسط Bold Equestrian طراحی، تولید و توزیع شده است، از 15 سپتامبر در سراسر جهان در شرکای برتر و به صورت آنلاین در Boss.com در دسترس خواهد بود.

 

باس گفت، اولین مجموعه ترکیبی از مد سبک زندگی و پوشاک سوارکاری را برای مردان و زنان با تمرکز بر "عملکرد، تناسب و کیفیت" ارائه می دهد.

 

پیشنهاد AW23 در رنگ‌های مشکی، سفید و شتری با امضای Boss موجود است، در حالی که مجموعه SS24 که در ماه مارس آینده عرضه می‌شود، دامنه رنگ‌ها را گسترش خواهد داد.

 

این مجموعه همچنین با طیف "فشرده" از لوازم جانبی اسب تکمیل می شود.

 

این راه اندازی توسط یک کمپین بازاریابی که ترکیبی از ورزشکاران المپیکی منتخب و اینفلوئنسرهای سوارکاری را به عنوان سفیران برند ارائه می کند، پشتیبانی می شود.

 

دانیل گریدر، مدیرعامل هوگو باس، گفت: «با رویکرد سبک زندگی 24 ساعته باس، ما در حال گسترش بیشتر دامنه محصولات این برند به حوزه‌های سبک زندگی نمادین هستیم که متناسب با موقعیت ممتاز آن است.

 

«مجوز جدید… پیشنهادات ورزشی ما را تقویت می‌کند و در عین حال دید و ارتباط برند را برای مشتریان زن و طرفداران مرد سوارکاری افزایش می‌دهد. ما با Bold Equestrian شریک مناسبی را با تیمی مجرب برای ورود به تجارت سوارکاری پیدا کرده ایم و پتانسیل Boss را در این بخش هیجان انگیز باز می کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید