جامپر «گوسفند سیاه» شاهزاده دایانا به حراج گذاشته می شود ( 2023 )

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

جامپری که شاهزاده دیانا فقید بریتانیا پوشیده و گوسفند سیاهی را به تصویر می کشد، اواخر تابستان امسال با قیمتی بالغ بر 80 هزار دلار به حراج گذاشته می شود.

 

این ژاکت که توسط برچسب لباس بافتنی Warm & Wonderful طراحی شده است، که عنوان نمادهای مد ساتبی را از 31 اوت تا 14 سپتامبر فروش آنلاین خواهد داشت، در اوایل سال جاری توسط یکی از بنیانگذاران این برند در یک اتاق زیر شیروانی دوباره کشف شد.

 

دیانا ابتدا جامپر قرمز را پوشید که گوسفند سیاه تنها را در میان ردیف‌های گوسفند سفید به تصویر می‌کشد تا شاهد بازی شاهزاده چارلز در یک بازی چوگان در ژوئن 1981، یک ماه قبل از ازدواجشان باشد که باعث گمانه‌زنی‌ها در مورد اهمیت احتمالی آن شد. ( گوسفند سیاه اشاره به طراحی نقشه لباس که نشان دهنده یک گوسفند تک بر روی لباس است دارد )

 

پس از آسیب دیدگی مچ دست، منشی خصوصی او، الیور اورت، به جوآنا آزبورن، یکی از بنیانگذاران Warm & Wonderful نامه نوشت و از او پرسید که آیا می توان آن را تعمیر کرد و جامپر بازگردانده شد. چند ماه بعد، دایانا جایگزینی دریافت کرد که در سال 1983 از او عکس گرفت.

 

آزبورن نسخه اصلی را در یک جعبه در اتاق زیر شیروانی خود در ماه مارس پیدا کرد.

 

سینتیا هولتون، رئیس جهانی مد در ساتبیز، روز دوشنبه در یک پیش‌نمایش مطبوعاتی در لندن به رویترز گفت: «اگر شما پرنسس دایانا هستید، مطمئناً به تعداد زیادی از لباس‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید، دسترسی دارید.

 

و این واقعیت که او می‌خواست یک جایگزین داشته باشد و دوباره دو سال بعد ژاکت جایگزین را پوشید، فکر می‌کنم واقعاً از او می‌گوید که چقدر این ژاکت برای او اهمیت داشت

 

این جامپر که با دو نامه اورت به آزبورن فروخته می شود، قیمتی بین 50000 تا 80000 دلار دارد.

 

اوایل سال جاری، ساتبیز یک لباس شب بنفش، مخملی و بدون بند که توسط دایانا پوشیده شده بود، طراحی شده توسط ویکتور ادلشتاین برای کلکسیون پاییز سال 1989 خود، به قیمت بیش از 600000 دلار، پنج برابر تخمین قبل از حراج، فروخت.

 

جامپر و نامه ها تا چهارشنبه در ساتبیز لندن به نمایش گذاشته می شوند. آنها در ماه سپتامبر در نیویورک به نمایش درخواهند آمد.

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید