لئونارد لادر هیئت مدیره استی لادر را ترک کرد

 

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

شرکت های Estée Lauder روز پنجشنبه اعلام کردند که لئونارد لادر، رئیس بازنشسته، غول لوازم آرایشی را از تصمیم خود برای عدم نامزدی مجدد در هیئت مدیره آن در نشست سالانه در ماه نوامبر مطلع کرده است.

 

این شرکت مستقر در نیویورک گفت که لادر همچنان به عنوان رئیس بازنشسته این شرکت باقی خواهد ماند که مالک Estée Lauder، Tom Ford Beauty، Jo Malone London و M.A.C است.

 

لادر در سال 1958 به شرکت های Estée Lauder پیوست و از سال 1972 تا 1995 به عنوان رئیس و از سال 1982 تا 1999 به عنوان مدیر اجرایی خدمت کرد. او در سال 1995 رئیس هیئت مدیره شد و تا ژوئن 2009 در این سمت خدمت کرد تا زمانی که به عنوان رئیس افتخاری منصوب شد. شرکت.

 

در این نقش، Lauder مشاوره و مشاوره در مورد موضوعات تجاری از جمله ساخت برند، بازاریابی و درک مصرف کننده لوکس جهانی ارائه می دهد.

 

او همچنین به عنوان مدیر ارشد آموزشی به ایفای نقش فعال خود ادامه می دهد و رهبران شرکت را با سمپوزیوم های برند خود و از طریق گفتگو با کارمندان جهانی آموزش می دهد.

 

"پدرم تصور کرد و به رشد و گسترش شرکت ما از یک برند واحد نمادین به نیروگاه جهانی و برندسازی که امروز است کمک کرد. ما هرگز از دیدگاه او مبنی بر تبدیل شدن به خانه ای برای بهترین مارک ها و بهترین افراد، که همگی در ارائه محصولات زیبایی با کیفیت و معتبر و خدمات و تجربیات با لمس بالا متحد هستند، در عین حال که منحصر به فرد و ارزش محور خود را حفظ می کنند، تزلزل نکرده ایم. ویلیام لادر، رئیس اجرایی، گفت: فرهنگ.

 

"این یک افتخار و افتخار باورنکردنی بوده است که در طول سال ها با پدرم کار کردم و از او یاد گرفتم. من مشتاقانه منتظر ادامه یادگیری از او هستم و بدانم که اشتیاق او برای این صنعت، این شرکت، کارمندان و مصرف کنندگان ما مانند همیشه قوی است."

 

طبق توافق سهامداران بین اعضای خانواده لادر و شرکت، لادر حق دارد دو مدیر شرکت را تعیین کند.

 

لادر علاوه بر پسرش ویلیام لادر، پسر دیگرش گری لادر را نیز برای عضویت در هیئت مدیره منصوب کرده است. در نتیجه، هیئت مدیره نام او را در میان نامزدهای انتخابی در مجمع سالانه شرکت درج خواهد کرد.

 

گری لادر مدیر عامل Lauder Partners LLC، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر مستقر در سیلیکون ولی است. این شرکت افزود: این عضو به طور دوره‌ای در طی سال‌ها به‌عنوان ناظر دعوت شده در جلسات هیئت مدیره شرکت شرکت می‌کرده است که به او دیدگاه بلندمدتی از شرکت ارائه کرده است.

 

لئونارد لادر گفت: خدمت در هیئت مدیره شرکتی که مادر و پدرم بیش از 75 سال پیش ایجاد کردند، افتخار و افتخاری بود.

 

"این هیئت مدیره یکی از بهترین ها در تجارت است. من مطمئن هستم که رهبری و هیئت مدیره شرکت به هدایت استراتژی ما برای ارائه رشد بلندمدت ادامه خواهند داد. علاوه بر این، من همچنان به موفقیت شرکتمان از طریق مدیریت ماهرانه و متفکر ویلیام، فابریزیو [مدیر عامل شرکت] و کل تیم رهبری ایمان دارم. نامزد شدن گری به هیئت مدیره بیشتر نشان دهنده سرپرستی بلندمدت خانواده من و حمایت ما از چشم انداز، ارزش ها و افرادی است که باعث موفقیت آینده شرکت خواهند شد."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید