خریدی تازه در صنعت مد . (2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

گروه و برند authentics با خرید برند hunter ip  که طراح و تولید کننده چکمه های بارانی است به موضوعات گروه خود جان تازه ای داد.

us.fashionnetwork.com/news/Authentic-brands-group-buys-hunter-s-ip-names-license-partners,1522743.html

 

این بدان معناست که ما باید شاهد تغییراتی باشیم که در خرید قبلی آن، تد بیکر، با تغییر بزرگی در مدل کسب و کار هانتر انجام شده است.

Authentic قبلاً The Batra Group و Marc Fisher Footwear را به عنوان شرکای اصلی این برند در مناطق کلیدی معرفی کرده است.

پلتفرم توسعه، بازاریابی و سرگرمی برند آمریکایی متمرکز در سطح جهانی این معامله را روز جمعه اعلام کرد. هیچ جزئیاتی از میزان پرداختی آن منتشر نشده است.

 

 

 

هانتر، با میراث 160 ساله‌اش، به‌خاطر چکمه‌هایش که توسط افراد مرفه در شهر، کشور و به‌ویژه در جشنواره‌ها می‌پوشند، شناخته شده است.

اما در حالی که این یک برند سطح بالا و محبوب است، با چالش هایی نیز مواجه شده است، به ویژه به دلیل همه گیر شدن با لغو کامل فصل جشنواره در سال 2020 و فصل نیمه کاره در سال بعد از آن.

 

 

Authentic به وضوح از خرید جدید خود راضی است. در این بیانیه آمده است: «با معرفی فصلی سبک‌ها و رنگ‌های جدید و الهام‌گرفته از DNA قوی برند، هانتر موقعیت خود را به‌عنوان «چاه منتخب» در میان علاقه‌مندان به فضای باز، افراد مشهور و طراحان مد به طور یکسان تثبیت کرده است.

و جیمی سالتر، بنیانگذار، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت معتبر Authentic، اضافه کرد: "ما هیجان زده هستیم که خرید Hunter، یک پیشگام اصلی کفش و لباس بیرونی را نهایی کنیم. در تقاطع مد و فضای باز، هانتر یکی دیگر از برندهای برجسته جهانی را به مجموعه متنوع سبک زندگی معتبر Authentic معرفی می کند.

 

 

 

ما همچنین خوشحالیم که روابط خود را با دو شریک قدیمی، Batra Group و Marc Fisher گسترش دهیم، که هر یک از آنها سابقه اثبات شده ای در زمینه تخصص بی نظیر در توسعه محصول در طیف وسیعی از دسته ها و شبکه مستقر از خرده فروشان برجسته دارند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها و شبکه شریک بزرگتر خود برای ادامه رشد برند هانتر خواهیم بود."

پس این شرکا چه کسانی هستند؟ Batra یک "سازمان جهانی بسیار متنوع مستقر در بریتانیا با تخصص در توسعه محصول، طراحی، منبع یابی و توزیع" است.

 

 

 

این دارنده مجوز اصلی در بریتانیا و سرزمین اصلی اروپا خواهد بود و مسئول "طراحی و توسعه کفش ها، پوشاک و لوازم جانبی Hunter و راه اندازی فروشگاه های خرده فروشی برند هانتر، توزیع عمده فروشی و تجارت الکترونیک در آن مناطق" خواهد بود.

در همین حال، مارک فیشر، یک شرکت تولید کفش مد با خدمات کامل در ایالات متحده است. این شرکت شریک اصلی کفش برای هانتر در ایالات متحده خواهد بود که "طراحی کفش، عمده فروشی و عملیات تجارت الکترونیکی این برند را در قلمرو انجام می دهد".

 

 

 

 

Authentic همچنین گفت که از شبکه جهانی متخصصان دسته بندی و بهترین شرکای عملیاتی خود برای تسریع در گسترش جهانی Hunter در ایالات متحده و کانادا، آمریکای لاتین، اروپا، خاورمیانه و آفریقا و همچنین بازارهای کلیدی استفاده خواهد کرد. در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام». این شرکت اضافه کرد که "انتظار می‌رود در ماه‌های آینده شرکای برند دیگری نیز معرفی شوند."

 

سبد خرید