برند تد بیکر ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

تد بیکر یک برند بریتانیایی ، به رهبری طراح ، مد است و لباس و لوازم جانبی آرزو را به سبک متمایز و عجیب و غریب ارائه می دهد. هدف نهایی آن توسط ری کلوین در سال 1988 در گلاسکو تأسیس شد ، تبدیل شدن به یک برند جهانی شیوه زندگی است. پس از ادعاهای آزار و اذیت علیه کلوین ، که او انکار می کند ، وی در سال 2019 استعفا داد و با لیندسی پیج جایگزین شد. تد بیکر در حدود 560 فروشگاه و امتیازات در سراسر انگلیس ، قاره اروپا ، آمریکای شمالی و آسیا با یک تجارت الکترونیکی پشتیبانی می کند. تا همین اواخر ، خرده فروش از مسیرهای بازاریابی سنتی به نفع ( دیجیتال و آنلاین )  تغییر جهت داده است. ایده های طراحی غیرمعمول آن به کمپین های جدید خود مانند فیلم های قابل خرید تعاملی و استفاده فعال از رسانه های اجتماعی ترجمه شده است. تد بیکر به دنبال این است که رشد بین المللی را در سطح بین المللی انجام دهد و در قابلیت های دیجیتالی و زیرساخت ها سرمایه گذاری کند. این شامل خرید دفتر مرکزی نمادین مرکزی لندن در ساختمان Ugly Brown در سال 2015 و یک مرکز توزیع اروپایی در میدلندز بود.

 

Ted Baker صاحب مارک های معتبر به دنبال استخدام رئیس مالی جدید است.

 

مارک های معتبر تد بیکر ،  جسیکا هولسوت ، مدیر اجرایی سابق وارنر رسانه را به عنوان مدیر ارشد مالی استخدام کرده است.

 

هولسوت جایگزین کوین کلارک خواهد شد که نقش نایب رئیس اجرایی را بر عهده خواهد گرفت.

 

وی پیش از این از آگوست 2020 معاون اجرایی وارنر مدیا و CFO از استودیوها و شبکه ها بود.

 

پیش از این ، او EVP و CFO در شرکتهای تابعه Warner Media HBO ، HBO MAX ، TNT/TBS/TRU و Otter Media بود.

 

جیمی سالتر ، مدیرعامل معتبر برندها گفت: "ما از استقبال جسیکا برای مدیریت خوشحالیم. جسیکا سابقه اثبات شده در مورد درآمد رانندگی و سودآوری در مقیاس با شرکتهای پرطرفدار صنعت دارد.

 

"با توجه به اینکه ما همچنان به رشد نمونه کارها و مشاغل خود در سراسر جهان می پردازیم ، یک سرمایه گذاری مالی ، ذهنیت استراتژیک و تجربه عملیاتی او یک دارایی ارزشمند خواهد بود."

 

هولسوت افزود: "من از پیوستن به تیم معتبر و تقویت شده و برنامه های استراتژیک و رشد استراتژیک شرکت هیجان زده ام. این برند دارای موقعیت بازار قوی با فرصت های جهانی قابل توجه است.

 

"من مشتاقانه منتظر همکاری با جیمی ، گروه اجرایی و تیم مالی برای تلاش های جمعی خود برای اجرای ابتکارات خاص بازار و افزایش ارزش برای همه سهامداران هستم."

 

مارک های معتبر تد بیکر را در اوت 2022 با قیمت 211 میلیون پوند به دست آوردند و خرده فروش مد را به یک شرکت خصوصی تبدیل کردند.

 

 

جیسون بكلی ، مدیر ارشد مشتری تد بیکر و رئیس جهانی خلاق آنتونی كوتبرتسون این تجارت را ترک كرده اند.

 

این عزیمت ها از زمان دستیابی به گروه مارک های معتبر در اکتبر 2022 ، از خروج های ارشد پیروی می کنند.خانه لباس بنیادی

 

مدیر ارشد اطلاعات لئون شفرد و مشاور عمومی ریشی شارما در هفته های اخیر کناره گیری کرده اند.

 

بکلی در ژانویه گذشته به خرده فروش خیابان up پیوست و مسئولیت استراتژی را در سراسر تیم های بازاریابی ، مشتری و دیجیتال به عهده گرفت.

 

وی پیش از این در Esprit ، جایی که نقش مدیر ارشد بازاریابی موقت را بر عهده داشت ، در برند کلارک  ، مدیر ارشد برند در کلارک بود.

 

وی همچنین نقش های ارشد مشتری و بازاریابی را در مارک هایی از جمله رالف لورن و آلفرد دونیل برگزار کرده است.

 

این برند معتبر ، که صاحب Reebok ، Forever 21 و Juicy Couture است ، کسب درآمد این برند ( تد بیکر ) را از کلی فروشی در اکتبر 2022 با 211 میلیون پوند به پایان رساند و اکنون به نظر می رسد که به دنبال آینده گسترده تر موقعیت یابی برند در فضای خرده فروشی است. .RETAIL GAZTTE

 

در آغاز سال ، گزارش شده است که خرده فروش در حال انجام یک بررسی استراتژیک از کارمندان دفتر مرکزی خود بود و 30 نقش را در بخش ها از جمله فروش و تجارت در معرض خطر قرار می

 

سبد خرید