آیا قارچ ها آینده چرم جایگزین هستند؟ (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

MycoWorks از میسیلیوم، ماده ای که در ساختار ریشه قارچ ها قرار دارد، برای ساخت Reishi استفاده می کند که ظاهر و ظاهری شبیه چرم دارد. شرکت های بزرگ بسیار علاقه مند هستند.

 

در سال 2007، فیلیپ راس، هنرمند مستقر در منطقه خلیج، در حال آماده شدن برای یک نمایشگاه بود. این کار او را با "مایکوتکچر" نشان داد، ایجاد مواد از دستکاری میسلیوم، که ماده ای است که ساختار ریشه قارچ ها را تشکیل می دهد. آقای راس هاگ قارچ را از کشاورزان محلی خرید و آنها را تشویق کرد تا به ماده ای تبدیل شوند که او آن را شبیه به تخته فیبر با چگالی متوسط توصیف می کند. در حال آماده شدن برای نمایشگاه، او با سوفیا وانگ، که سپس دکترای خود را دریافت کرد، ملاقات کرد. دانشجوی دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، که به او در تولید نمایش کمک کرد.

 

 

 

 

 

 

 

آقای راس به آزمایش با میسلیوم ادامه داد و تا سال 2012، پس از دریافت درخواست‌هایی از چندین شرکت علاقه‌مند به این فناوری، آقای راس از خانم وانگ خواست تا در راه‌اندازی MycoWorks برای تجاری‌سازی تکنیک mycotecture به او بپیوندد. آنها در سال بعد، در حالی که خانم وانگ در حال اتمام پایان نامه خود بود، شرکت را تأسیس کردند.

 

خانم وانگ که اکنون رئیس فرهنگ شرکت است، گفت: در ابتدا «ما سه نفر در زیرزمینی با تخته سه لا و ورقه‌های پلاستیکی بودیم». ما یک شرکت نوپای بیوتکنولوژی بودیم، اما توسط هنرمندان خلق شدیم

 

MycoWorks در نهایت بر روی ایجاد ماده‌ای متمرکز شد که ظاهر و احساس چرم داشت اما فاقد قطعات حیوانی بود. به نام Reishi، پس از نام ژاپنی برای جنس قارچ‌هایی که آقای راس برای اولین بار استفاده کرد، در حال حاضر می‌توان آن را در صفحات شش فوت مربعی تولید کرد. (MycoWorks از افشای قیمت خودداری کرد به جز اینکه بگوید در حال حاضر با پوست های عجیب و غریب قابل مقایسه است. آنها اضافه کردند که با ادامه رشد شرکت، MycoWorks می تواند برخی از آنها را با قیمت های پایین تر ارائه دهد.

 

سبد خرید