یک همکاری تازه از دو برند تاثیر گذار (2023)

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

Tod’s جدیدترین همکاری خود، پیوند با Palm Angels را فاش کرد. ترکیبی از هنر ایتالیایی با ورزش های آمریکایی که نائومی کمبل را در کمپین تبلیغاتی خود که از چهارشنبه راه اندازی می شود، ایفای نقش می کند.

این همکاری با عنوان Tod’s x 8 Moncler Palm Angels، جدیدترین پروژه درازمدت معروف به Tod’s-FACTORY است. به عنوان یک آزمایشگاه خلاق که در آن از طراحان مطرح و نوظهور دعوت می شود تا DNA تاد را تفسیر کنند، توسعه یافته است، مشارکت ها تاکنون شامل ارتباط با افرادی مانند آلبر الباز و الساندرو دل آکوا بوده است.

 


 
«این ایده  درباره گردآوری برندهایی است که در کلاس بهترین هستند - Moncler و Tod's. کار با بهترین های ساخت ایتالیا. به نظر من وقتی نوبت به کفش می رسد، Tod's بهترین در کلاس است. فرانچسکو راگازی، بنیانگذار و طراح پالم آنجلز، در یک تماس تلفنی در مسیر کارش توضیح داد که برند  Palm Angels یک برند جوان و کوچک است، بنابراین من هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری از غول هایی مانند Moncler و Tod's دارم.

 

 

 

 

 

 

راگازی برای برند تادز تعابیر بدیعی از عناصر کلیدی غول کفش ایتالیایی، گومینو، موکاسین‌های میخ‌دار، W.G. و نسخه‌ای از چکمه‌های بنددار از Winter Gommino را در سر داشت. دو گومینو Ragazzi در رنگ‌های مشکی یا بژ می‌آیند و با شعله‌های قرمز و زرد به پایان می‌رسند، با زبان حکاکی شده با Palm Angels، که در کنار لوگوی مهر تاد T قرار گرفته است.
 

 


گومینو بخشی از دوران کودکی من بود. آنها کفش های من برای مناسبت های بزرگ بودند. این چیزی است که در ذهن و قلب شما می ماند. این مجموعه از لباس های ورزشی آمریکایی الهام گرفته شده از رنگ ها و فرم های تازه  . بنابراین، من ترکیبی از کفش های تیمی با کیفیت بالای تاد را می خواستم. راگازی که Palm Angels را در سال 2015 راه‌اندازی کرد و بین میلان و سواحل دریاچه کومو زندگی می‌کند، توضیح می‌دهد که هرگز گرافیکی مانند این شعله‌ها را روی Gommino پیدا نمی‌کنید، بنابراین فکر می‌کنم تنش خاصی و چیز جدیدی آورده‌ام.

 

 


فرانچسکو همچنین رویای دو نسخه از W.G را در سر داشت - یکی از رنگ‌های اکرو خامه‌ای و دیگری در تضاد تنباکو و چرم شکلاتی. هر کدام از آنها در مچ پا با نشان درخت نخل بازیگوش Moncler به پایان رسید.
 
W.G یک کفش نمادین است، یک نسخه زمستانی که توسط افسانه ای مانند جیانی آنیلی پوشیده شده است. راگازی، که کمبل را برای افزودن نماد سوم به مکالمه انتخاب کرد، افزود: این تفسیر مجدد من بود.

 

 


این کمپین که توسط ستاره عکاسی متولد فیلادلفیا، کویل لمونز، از اطراف میامی عکاسی شده و روح لذت طلبانه فلوریدا در دهه 90 را به تصویر می کشد. لباس‌های کمپبل ترکیبی از کفش‌های Tod's x 8 Moncler Palm Angels با پفک‌های طلایی Moncler Palm Angels یا شلوار پیژامه سبز رنگ مخملی، که اغلب در زیر درختان نخل کشیده می‌شوند. این همکاری جدید به Moncler Genius برمی گردد، جایی که تعداد زیادی از طراحان، از جمله Ragazzi، نسخه های بسیار متنوعی از کت های پف دار Moncler را ایجاد کرده اند.
 
تابستان گذشته، پلتفرم تجارت الکترونیک Farfetch - از طریق New Guards Group خود  60 درصد از سهام Palm Angels را به دست آورد و Ragazzi و شریک Davide de Giglio هر کدام 20 درصد سهام داشتند. جولای 2021 همچنین شاهد افتتاح اولین فروشگاه Palm Angels در میامی بودیم. Ragazzi که 10 سال را در Moncler گذراند تا قبل از راه‌اندازی برند مستقل لوکس خود، همیشه بر همکاری‌ها تمرکز کرده است - از جمله با Missoni، Vilebrequin و سازنده دوچرخه‌های برقی Mate.

 

 


 
او اصرار دارد که شیوه های تجاری او از زمان معامله Farfetch تغییر نکرده است.
 
"چیزها واقعاً تغییر نکرده اند، به جز این که بیشتر از همیشه یک مشارکت است. فرانچسکو که در نهایت شروع به بازدید از منبع بزرگ الهام خود، فرهنگ‌های فرعی آمریکایی، دوباره پس از کووید - کرد، اصرار داشت که ما می‌توانیم از پلتفرم استفاده کنیم و آنها بر ایده‌های ما تأثیر می‌گذارند.

 

 


 
"من به سفر عادی و سیر عادی کارم  برگشتم. این به من انرژی می دهد و درصد انرژی خود را آزمایش می کنم. ماه گذشته، ما در لس آنجلس بودیم تا به مدت یک ماه یک پاپ آپ در Maxfield’s راه اندازی کنیم. و همچنین برای آماده کردن این همکاری،» او با اشاره به بوتیک لوکس مشهور LA توضیح داد.
 
در حالی که در این ماه، او در 20 نوامبر گرندپری فرمول 1 در ابوظبی بود تا پیوند دیگری را با هاس، تیم آمریکایی در ورزش موتوری، راه اندازی کند. نام تجاری او به عنوان متصدی رسمی «EntArtainment» تیم Haas F1 با قابلیت مشاهده روی VF-23، لباس‌های راننده، مارک گاراژ و مهمان‌نوازی، و همچنین در کانال‌های متعلق به وی تبدیل خواهد شد.
  

 


بنابراین، به نظر می رسد که آخرین پیوند او با تادز توجه زیادی را به خود جلب کند. با توجه به شروع خرده فروشی در روز سه شنبه، 30 نوامبر، قیمت گومینو Palm Angels 590 یورو و Gommino زمستانی 980 یورو است.

 

سبد خرید