برند املی مرسر و تازه هایی در روند مد جدید (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

محصولات لیبل لوکس لوازم ضروری گاه به گاه Håndvaerk که در سال 2013 توسط زوج زن و شوهر استبان سابا و پترا بریچناکوا راه اندازی شد، این برای فصل بهار با تمرکز جدید بر روی لباس های مردانه و زنانه در جهت "روند رو به جلو" بازمی گردد. این مجموعه توسط یک تیم طراحی جدید تحت رهبری مدیر خلاق Brichnacova طراحی شده است.

 

بریچناکوا در مورد این کمد با رنگ خنثی و همه کاره به WWD گفت: «ما الهام گرفته‌ایم که کمد لباسی کاربردی بسازیم تا در آزمون زمان با پارچه‌های شگفت‌انگیز، خطوط تمیز، نسبت‌های سخاوتمندانه، یک پالت رنگ طبیعی بتوانیم مقاومت کنیم. مجموعه بهار، که همچنان از رویکرد طولانی مدت برند "بهتر، نه بیشتر" برای ملزومات همیشگی و معمولی خود در مواد طبیعی و پایدار استقبال می کند بسیار جذاب و پر طرفدار شده است.

 

«Håndvaerk در زمینه لباس‌بی‌انتها و بی‌نظیر با بالاترین کیفیت تخصص دارد. در بیانیه‌ای از صبا آمده است: ما تنها بر روی محصولات ضروری که پایه‌های کمد لباس مدرن شما را تشکیل می‌دهند، تمرکز می‌کنیم، سبک‌های غیررسمی را از طریق مواد طبیعی ممتاز، صنایع دستی بی‌عیب و نقص و توجه شدید به جزئیات ارتقا می‌دهند.

 

در میان لباس‌های مردانه و زنانه، این خط دارای سبک مینیمالیستی با سبک‌هایی از شلوارهای دوخت، لباس‌های بیرونی (پارک، کت‌های بلند)، کت‌های کتانی و پیراهن‌های دکمه‌دار گرفته تا بافتنی‌ها و بافت‌های جدید ساخته شده در ایتالیا با تولیدات ایتالیایی و ژاپنی ممتاز، همراه با هسته اصلی است. لایه های کشباف، عرقیات و بافتنی های آلپاکای ساخت پرو. گفته می‌شود که مجموعه بهار با قیمت 85 تا 1500 دلار، عرضه‌ای مجدد برای این لیبل است و مستقیماً برای مصرف‌کننده و از طریق شرکای خرده‌فروشی این برند در دسترس خواهد بود.

 

سبد خرید