بار دیگر تیمبراند یک دستاورد تازه را رونمایی می کند (2022-2023)

 

 

مجله بنیادی 

 

 

مجموعه کپسول پرتاب پانگایا و تیمبرلند

شرکت علم مواد Pangaia و برند کفش تیمبرلند روز پنجشنبه از راه اندازی اولین همکاری خود خبر دادند که مجموعه ای را با در نظر گرفتن طبیعت طراحی کرده است.

 

کپسول کفش دارای یک چکمه شش اینچی و یک کفش اسپرت  است که هر دو در اندازه‌های مردانه و زنانه ارائه شده‌اند که ترکیبی از مواد طبیعی، رنگ‌های جسورانه و سبک نمادین است.

 

به طور خاص، چکمه ۶ اینچی فابریک ممتاز، نسخه به روز شده کلاسیک با لبه‌های ظریفی است که چشم‌ها و زیره‌های تونال را می‌پوشاند. سبک مدرن نیز تا حدی با مواد تجدیدپذیر مانند لاستیک رشد مسئولانه، الیاف گیاهی چرتکه و پنبه ارگانیک ساخته شده است.

 

به همین ترتیب، Fabric Slip-On Mule در طراحی این مدلها به عنوان بخشی از فرآیند طراحی Timberloop در تیمبرلند، هر دو زیره و سیستم پوتین/باف داخلی به گونه ای طراحی شده اند که در پایان عمر کفش به راحتی از هم جدا شوند. سپس مشتریان تیمبرلند می توانند محصول را پس از عدم استفاده، پس بفرستند تا به درستی بازیافت شود.

 

در نهایت، آیتم ها با یک بلوک متنی سفارشی ارائه می شوند که ترکیب مواد را توضیح می دهد - جزئیات طراحی مترادف با Pangaia. روی چکمه‌ها نوشته شده است: «این چکمه‌ها تا حدی با استفاده از لاستیک رشد مسئولانه، الیاف گیاه چرتکه و پنبه ارگانیک تولید می‌شوند» در حالی که روی متن روی ساق نوشته شده است: «این کفش‌ها تا حدی با استفاده از لاستیک رشد مسئولانه، گیاه چرتکه ساخته شده‌اند. الیاف و پنبه ارگانیک. آنها برای چرخش طراحی شده اند

 

این مجموعه اکنون در Pangaia.com، Timberland.com و در فروشگاه های منتخب تیمبرلند در سراسر جهان در دسترس است

 

 

.

 

سبد خرید