استایل و اهمیت رعایت نکاتی برای آقایان مجله بنیادی ( مجله ای در حوزه مد و لباس )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجله بنیادیی ( مجله ای در حوزه مد و لباس ) 

 

برای استفاده از یک ارتباط عالی و یک روز مفید و یک نتیجه برای موضوعات شغلی و کاری همیشه چند موضوع و آیتم بسیار مهم و ضروری است که آقایان می توان با رعایت آنها و استفاده از این آیتم ها بیشتر و بالاترین نتیجه را از کار و موقعبت و روز خود به شکلی مقبت و عالی بگیرند . 

 

استفاده از آیتم های به شدت ساده ولی بی نهایت تاثیر گذار و مهم . 

 

 

1 . همیشه ظاهر و تناسب اندام خود توجه ویژه داشته باشید سلامتی بدن و روحیه و اندام شما از اصلی ترین موضوعات در داشتن روابط عالی و مفید و موثر است . شکل و فرم اندام و سلامت بدن شما در نوع رفتار دیگران و جلب نظر آنها در ارتباطات فردی بی نهایت موثر و مفید است . تمرینات ورزشی در حد ممکن و در روز به نسبت تایم شما بین 20 تا 30 دقیقه 

 

 

2 . توجه به سلامتی پوست که از ویژه ترین موضوعات برای آقایان است و ظاهر جذاب و دلنشین سلاحی بسیار قدرتمند در برخخورد با دیگر افراد و همکاران و کارکنان و بالا دستی های شماست 

شکل و نوع ظاهر شما از نظر زیبای آرایش و زیبایی و آراستگی موها و اگر شما موهای خود را می تراشید تا موهای شما به دلایل مختلف ریخته است اما باز هم به نسبت مقدار آن به آراستگی آن توجه کنید . 

 

 

3 . انتخاب های شما در استفاده از لباس و ست های لباس برای هر موضوع و موقعیت بی نهایت به موفقعیت های شما کمک می کند تنوع در استفاده درست و جا از لباس و در هنگام خرید لباس و مخصوضا کت و شلوار به موقعیت و نوع شغل و نوع ارتباطات خود توجه ویژه داشته باشید و در صورت امکان از چند دست کت و شلوار استفادکنید و در هفته برای خود تنوع در پوشش ایجاد کنید . 

برای خرید پارچه و دوخت لباس به فرم بدن و شکل و استیل خود و نوع سبک لباسی که برای موقعیت های مختلف در نظر دارید توجه کنید 

 

 

4 . کفش از مهمترین موضوعات و آکسسوری های است که در جذابیت و تاثیر گذاری شما در نزد دیگر مهم و کاربردی است . انتخاب ست های درست و به جا از کفش برای موقعیت شما به شما یک سلاحی مهم دیگر میدهد که با آن یک گام و یک سر و گردن از دیگران بالاتر و پیش تر خواهید بود . تنوع در استفاده و انتخاب کفش نیز از مهم ترین و موثر ترین موضوعات است . 

 

 

5 . کمد لباس شما یک ثروت بی نهایت مهم برای شماست و داشتن تنوع در کم لباس شما برای شما یک قدرت به حساب می آید و بکار گیری درست از ثروتی که در دست دارید برای شما یک آینده تضمین شده را در راه دارد . به کمد لباس خود و اینکه تا چه اندازه می تواند مهم و تاثیر گذار باشد فکر کنید . 

 

 

نتیجه موضوع این که با چند راه و روش بسیار ساد و در حد توان می توانید گام های بسیار اساسی را برداشته و گام های بعدی را برای خود محکم تر کنید . 

 

 

سبد خرید