دنیای امروز و هنر مد ( 2023 )

 

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

استایل و تنوع موضوعات در لباس برای همه افراد از بالاترین درجه اهمیت قرار دارد و بیشتر افراد برای داشتن استایل جذاب و مناسب برای خود بسیار بیشتر از آن که در ذهن بیایید به فکر انتخاب ها و ست کردن لباس هستند 

 

 

این موضوع ( انخاب و ست لباس ) از مهمترین موضوعات برای داشتن شانس های برجسته در زندگی هر فرد است . ارزش گذاشتن و اهمیت دادن به لباس برای داشتن روابط قدرتمند تر و با کیفیت تر از مهمترین هاست. 

 

 

 

 

 

 

در دنیای امروز و در بین قشر های مختلف انتخاب لباس برای جایگاه های مختلف برای هر فرد یک امتیاز بزرگ به حساب می آید این موضوع به اندازه ای اهمیت دار است که همه فعالان مد و افراد مشهور همیشه تلاش بر آن دارند که با انتخاب های سنجیده چه در زمینه معرفی و چه در بحث انتخاب بیشترین دقت و نکته سنجی را بکار ببرند 

 

 

در تاریخ و در دوره های مختلف این بحث از زمان ماری آنتوانت که برجسته ترین دوران مد و لباس به حساب می آید تا به امروز همیشه لباس در درجه بالای اهمیت قرار داشته است . رنگ ها و متریال و تنوع ایده ها برای افراد مختلف و در مقطعی از زمان لباس بالاترین ارزش را در بین افراد داشته است . رنسانس و مدل ها و ایده های لباس که تماما حول محور آقایان بود و تمام مد امروزی که برای خانم ها در دنیا دست بدست می شود تماما متعلق به آقایان بوده و لباس یک سلاح قدرتمند برای نمایش قدرت بین اشرف زادگان . 

 

 

 

 

 

با گذر زمان لباس از جنبه پوشش و ابزاری برای پوشیده ماندن از آسیب های محیطی و سرما و موضوعات اینچنین خود را به هنر نزدیک کرد و به نوعی به هنر و در ادامه راه به سک هنر مستقل تبدیل گردید . امروز لباس نمایش دهنده ذهنیت و خلاقیت ها و ابتکارات و نوآوری های مختلفی است که با ذهن و استعداد هنرمندان طراح لباس به یک تابلوی هنری بیشتر شباهت دارد و در برخی از طراحی ها با بیشتر آثار هنری بزرگ دنیا برابری دارد . 

 

 

 

 

 

 

به همین دلیل امروزه و در دنیای پر شتاب امروز بیشتر از آنکه به اینکه لباس را فقط برای پوشیده شدن و وسیله ای برای جلوگیری از آسیب های محیطی استفاده کنیم باید به عنوان یک ابزار هنری و به عنوان یک هنر به آن توجه داشته باشیم و دقت بیشتری در انتخاب برای لباس از خود نشان دهیم . 

 

 

 

 

 

سبد خرید