معرفی برترین مردان سال از سوی مجله جی کیو (2022) GQ MAGAZINE

 

 

مجله بنیادی 

 

 

 

GQ Italia امروز i Men of the Year یا شخصیت‌هایی از دنیای ورزش، سرگرمی، فرهنگ و سبک را معرفی کرد که بیشترین تأثیر را در سال 2022 داشته‌اند.

 

برای تجلیل از آنها، یک شماره ویژه از 29 نوامبر روی دکه های روزنامه فروشی، با پنج جلد اختصاص داده شده به الساندرو بورگی، استنلی توچی، مارسل جاکوبز، ارنیا و مکس ورشتاپن که خود را به شیوه ای بی سابقه به GQ می گویند، و جشنی که قرار است در این روز برگزار شود. 1 دسامبر.

 

 

مردان سال 2022 GQ چه کسانی هستند:

 

 

الساندرو بورگو: بازیگر سال

 

پس از جایزه هیئت داوران جشنواره کن برای فیلم The eight Mountains the eight Mountains, موفقیت فصل دوم نمایش شیطان در ونیز، فیلم The Midnight Sun و فیلمی امیدوارکننده مانند Deltathe، بازیگر اکنون مشغول صحنه‌برداری سریال Supersexthe نتفلیکس است که به زندگی و حرفه روکو سیفردی اختصاص دارد. .

 

استنلی توچی: نماد سال

 

در سریال بی‌بی‌سی در جستجوی ایتالیا، که ریشه ایتالیایی و اشتیاق فراوان او به آشپزی را جشن می‌گیرد، این بازیگر راهی برای ایفای نقش زندگی پیدا کرده است: اغوا کننده‌ترین خود. نماد جنسی در 62 سالگی

 

 

 

مارسل جیکوبز: قهرمان سال

 

در سال 2021 او با کسب طلای المپیک در 100 متر و طلای المپیک در رله 4 در 100 متر در توکیو 2020 به سریع ترین مرد زنده تبدیل شد. جیکوبز با وجود ناکامی های سال 2022، به لطف استعداد او و یک طلای جهانی دیگر در 60 متر داخل سالن، سال باورنکردنی دیگری را رقم زد. برای دو و میدانی ایتالیا

 

 

Hernia: آلبوم سال

پس از موفقیت Gemelli، رکوردی که در سال 2020 او را به عنوان یک هنرمند پاپ تقدیم کرد، به این سوال که "آیا از تایید مجدد خود نمی ترسی؟" ارنیا خواننده رپ با آلبوم جدیدی به نام من نمی ترسم پاسخ می دهد. 14 آهنگی که آن را تشکیل می دهند نه تنها بلوغ هنری او را تایید می کنند، بلکه آینده رپ را در ایتالیا پیش بینی می کنند.

 

مکس ورشتاپن: ورزشکار سال

 

ورشتاپن که از سنین کودکی استعداد فوق‌العاده‌ای برای مسابقه دادن داشت، به یکی از بزرگترین رانندگان تاریخ اتومبیل‌رانی تبدیل شد. او که دو بار قهرمان جهان فرمول 1 و دارنده عنوان فعلی است، می‌خواهد به قهرمانی ادامه دهد.

 

گریگوری پالترینیری: عملکرد سال

 

برای GQ، عملکرد پالترینیری در مسابقات قهرمانی شنای جهان در بوداپست عملکرد سال بود. چهار مدال بین شنا و آب‌های آزاد، که او را در مجموع دوازده مدال در مسابقات قهرمانی جهانی (یکی بیشتر از فدریکا پلگرینی) به ارمغان می‌آورد، او ورزشکار ایتالیایی است که بیشترین برد را در تاریخ داشته است. و در 28 سالگی هنوز سیر نشده است.

 

سبد خرید