پیش بینی رنگ سال ( 2023 )

 

 

مجله بنیادی 

 

این اصل غیرقابل انکار است که رنگ را عوامل مهمی در تمام جنبه های زندگی هر روزهخود ندانیم و این مسئله  که با تجربیات بیشتری که ما در جهان به آن دست یافته ایم همراه ندانیم . معانی نمادین رنگ ها باعث می شود افراد نگرش دقیقی نسبت به استفاده از رنگ ها در فعالیت های تجاری، طراحی مد و توسعه فناوری و غیره داشته باشند. با توجه به موقعیت غالب رنگ ها، دانستن آخرین روند رنگ، به اصطلاح، فرصت های مطلوب را به دست می آورد. اخیراً، مؤسسه معتبر WGSN و سیستم رنگ COLORO به طور مشترک طرح رنگ سال 2023 را راه‌اندازی کردند و یک نمای کلی از رنگ کلید S/S 2023 ارائه کردند.

 

طبق اظهارات رنگ WGSN & COLORO، رنگ سال 2023 اسطوخودوس دیجیتال است. این رنگ از پالت رنگ خام متفاوت است، اما یک رنگ آمیخته است که از فرهنگ دیجیتال آمده است. با فراگیر شدن دیجیتالی شدن و 5G، رنگ بنفش سنتی با رنگ مصنوعی کوتور ( سفارشی )  رفته است که حس قدرتمندی از محافظت و بهبود سالم به خود می گیرد. اسطوخودوس دیجیتال با سلامتی ارتباط برقرار می کند و یک احساس ذهنی از آرامش و آرامش را منتقل می کند. طبق پیش بینی WGSN & COLORO، اسطوخودوس دیجیتال رنگی فراجنسیتی است و در حال حاضر بازاری عالی و بسیار منحصر به فرد برای  جوانان ایجاد کرده است. به احتمال زیاد، تا سال 2023 تمام جنبه های محصولات مد را پوشش خواهد داد. اثر شفابخش بصری آن، آن را در اولویت محصولات سلامتی، شفابخشی و تشریفات مراقبت از خود قرار می دهد. همچنین، این رنگ ترکیبی برای محصولات بهداشتی دیجیتالی شده، لوازم خانگی و نورپردازی تقویت کننده خلق و خوی ایده آل خواهد بود.

 

همزمان، با ترکیب نوآوری‌های COLORO با تخصص پیش‌بینی روند WGSN، چهار رنگ کلیدی بهار و تابستان 2023 ارائه کرده‌اند. آنها قرمز دلپذیر (رنگ: 010-46-36)، ساعت آفتابی (رنگ: 028-59-26) هستند. ، آبی آرام (coloro:114-57-24) و verdigris (coloro:092-38-21). قرمز لذیذ پر شده از فوق واقعی، غوطه ور، حسی. ساعت آفتابی احساس ارگانیک، اصیل، فروتن را نشان می دهد. آبی آرام نشان دهنده وضوح، آرام، بی حرکت است. Verdigris به ما اجازه می دهد طرف مقابل را با روحیه، یکپارچهسازی با سیستمعامل، دیجیتال ببینیم.

 

از جنبه کلی، S/S 2023 انقلاب رنگی جدیدی را برانگیخته است. مردم مشتاقند تا مفاهیم عمیق‌تری از رنگ‌های ارگانیک را در کنار کاوش در تحقیق در مورد دنیای مجازی دیجیتالی در حال رشد، بدون در نظر گرفتن اشباع یا اشباع، قدرتمند یا لطیف، زنده یا بی‌حرکت، بیداری مجدد یا خوش‌بینانه، به دست آورند، هر عبارتی در مورد رنگ شکوفا می‌شود.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

سبد خرید